Czy powinniśmy zainwestować w mobilny marketing? Jak to wygląda? Jakie mamy z tego korzyści?

Już parę lat temu ogłaszano, że Internet wyprze w obszarze reklamy media tradycyjne. Obecnie widzimy, że to były jak najbardziej trafne przypuszczenia, gdyż firmy wydają średnio aż 20% swojego budżetu reklamowego w sieci, a niektóre przeznaczają tam nawet wszystkie swoje środki.

Niektórzy w związku z tym pytają, czy taka sama sytuacja będzie w dziedzinie mobilnej reklamy? Raczej tak, bo marketing mobilny staje się z punktu widzenia firm coraz bardziej ciekawy. Obecnie już ponad połowa trzydzieści procent Polaków ma smartfony, a jednocześnie stanowią one aż dziewięćdziesiąt pięć procent aktualnej oferty operatorów. A jeśli przypomnimy sobie, iż co jakiś czas zmieniamy komórkę, to bardzo szybko zrozumiemy, iż dostępność smartfonów to wyłącznie kwestia czasu.
naprawy

Autor: SEBO
Źródło: SEBO
Tak więc tworzenie aplikacji mobilnych najlepiej zacząć jak najszybciej, bo czym prędzej to zrobimy, tym bardziej będziemy mogli skorzystać z tego w przyszłości. Mobilny marketing jest naprawdę efektywny, bo aż dziewięć na dziesięć poszukiwań z użyciem kanałów mobilnych prowadzi do kolejnych akcji użytkownika, już siedemdziesiąt procent w ciągu pierwszej godziny – dowiedź się więcej.
tworzenie aplikacji mobilnych

Autor: Simeon Berg
Źródło: http://www.flickr.com
To wszystkie pochodzi z charakterystyki urządzeń mobilnych, dość często więc posiadamy je przy sobie i wykorzystujemy je wtedy, gdy po prostu tego wymagamy, a nie w takiej sytuacji, kiedy mamy do nich dostęp (tak jest w przypadku PC) – zasięgnij porady.

Jak więc można zauważyć aplikacje mobilne dla firm to dziś coś zwyczajnego, chociaż nie wszyscy są co do tego przekonani.

Ekscytujący wpis? Jeśli tak uważasz, kliknij bez wahania ten link, ponieważ w witrynie elektrozaczepy, którą tutaj znajdziesz, także jest coś wartościowego.

Jednocześnie dane ukazują, iż coraz chętniej korzystamy z takich narzędzi, więc warto w nie inwestować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*