Nie ma współcześnie chyba na naszej planecie szanującej się spółki, która nie miałaby własnej witryny internetowej

Jeśli posiadamy spółkę, to nie wydaje się być istotne, czym w ogóle się zajmujemy. Posiadanie strony internetowej jest niezbędne, ponieważ w ten sposób istniejemy dla innych.
Współcześnie duża część młodych ludzi załatwia wszystkie sprawy w sieci.

telefon w dłoni

Autor: Rob Lawton
Źródło: http://www.flickr.com
market

Autor: Creative Tools
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze kilka lat i zapewne większość przedsiębiorstw będzie istniało tylko online, a nie stacjonarnie. Tak rysuje się przyszłość i nie powinniśmy z nią walczyć. Mądrzej będzie się z nią zaprzyjaźnić, póki jeszcze mamy na to szansa. Jeśli chcemy posiadać witrynę w internecie, to wcale nie musimy być grafikami komputerowymi. Jej stworzenie powinniśmy oddać w ręce profesjonalistom. Tak nawet byłoby korzystniej, ponieważ wtedy strona wygląda lepiej. Aby jednak ją mieć, to musimy najpierw wykupić domenę. W internecie możemy wyszukać mnóstwo ofert wykupienia domeny. Niejednokrotnie możemy spotkać oferty niższego abonamentu dla nowych klientów na pierwszy rok. Warto jednak nie kierować się jedynie ceną, ale również zwracać uwagę na kilka innych kluczowych kwestii. Warto pomyśleć, czy chcemy wykupić domenę zakończoną tylko na .pl czy również międzynarodową opcję .com. Może warto wykupić obie wersje od razu. Oprócz tego warto zawrzeć umowę z firmą, która zapewni nam odpowiedni serwis oraz opiekę techników.

W szczególności jeśli my sami nie wiemy nic o programowaniu czy internecie. Należy też podpisać umowę na długi okres, aby po pewnym czasie domena nam nie wygasła. Możemy również przedłużać umowę na przykład co rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*