Nowatorski typ GoPro HERO 3, cyfrowa lustrzanka eos 70 d – zaprojektowane by robić świetne obrazy.

Lustrzanka cyfrowa jest uznawana za najlepszy pod względem jakości, aparat fotograficzny. Nie musi się być profesjonalistą, żeby mieć możliwość wykonywania fantastycznych fotografii z wykorzystaniem porządnej lustrzanki cyfrowej. Równocześnie z dynamicznym postępem technicznym poprawia się liczba pikseli matryc w aparatach cyfrowych. Współcześnie profesjonalne modele urządzeń do robienia zdjęć posiadają nawet 60 mln pikseli. Kiedy zabieramy się do kupna konkretnego aparatu pojawia się wiele wątpliwości, związanych z wyborem upragnionego aparatu. Canon EOS 70D to lustrzanka z matrycą APS-C, o rozdzielczości 20,2 mln pikseli, dzięki niej zdjęcia zawierają niebywałe detale.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com
EOS 70D oferuje mikroregulację obiektywów, dotykowy, odchylany i obracany monitor LCD umożliwia fotografować przedmioty pod różnorodnymi kątami i łączność Wi-Fi. Wbudowane łącze bezprzewodowe umożliwia kierowanie aparatem i sprawne oglądanie obrazów. Funkcja zapisu w pełnej liczbie pikseli z szybkością 7 klatek/s, umożliwia monitorowanie aktywnych wydarzeń. Zainteresowani tematem mogą zajrzeć na stronę . GoPro słynie na świecie z fantastycznych, niewielkich urządzeń rejestrujących obraz używanych chętnie do kręcenia wideo system do wideokonferencji z ekstremalnych dyscyplin sportowych czy innych tego typu sytuacji. Firma wyśmienicie trafiła w niszę i w tym segmencie rynku nie ma prawie wcale konkurencji. Seria aparatów GoPro od kilku lat znajduje sławę wśród zapaleńców dyscyplin ekstremalnych. Sprawdź koniecznie: .

Każdy następny model przebija jakościowo poprzedni. GoPro HERO 3 aż trzykrotnie przewyższa pod względem technicznym swoich prekursorów. Kamera Go Pro hero 3 jest wykorzystywana pod wodą. Tej kamery używają operatorzy podwodnych filmów dokumentalnych, tworzący wątki w morzach i oceanach. Ogromnym walorem jest to, że GoPro Hero 3 posiada moduł Wi-Fi. Jej bateria trzyma aż dwa razy dłużej. Urządzenie rejestrujące GoPro Hero 3 ma aż dwa razy większą rozdzielczość niż model poprzedni a to przecież w szczególności rozdzielczość decyduje o wyglądzie obrazu. Nowy model okazuje się jeszcze mniejszy i lżejszy od poprzednika. Jak zwykle można do niego dokupić mnóstwo akcesoriów: kilka rodzajów uchwytów na głowę i kask, kilka na rower, statyw, nadgarstek, korpus ale także barwny ekran LCD czy wydajniejszy akumulator.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*