Nabyłeś nowy telefon? Zatroszcz się o właściwe etui!

W obecnych realiach, większość rodaków posiada dobrej jakości telefony. Nie służą już one tylko do dzwonienia czy pisania sms-ów. Możemy z ich pomocą robić zdjęcia, korzystać z sieci online, aplikacji biurowych, niektóre modele są wodoszczelne. Kiedy jesteśmy w posiadaniu tak specjalistycznego narzędzia, warto niekiedy zainwestować w jego lepszą ochronę, w czym może nam pomóc wybór odpowiedniego etui na komórkę. Czy jest nam jednak ono konieczne? Który model wybrać i gdzie go kupić?

etui na komórkę

Autor: AMD
Źródło: www.amd.com
etui na komórkę

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Oczywiście, bez właściwej obudowy nasz aparat będzie tak samo działać, jednak będzie też mocniej narażony na różnego rodzaju niepożądane czynniki. W momencie upadku telefonu z większej wysokości na twardą podłogę, tylko etui na komórkę może zapobiec zbiciu się wyświetlacza czy nawet kompletnemu roztrzaskaniu się modelu. Mało tego, właściwie zabudowany aparat może być nawet uodporniony na niewielkie zalania różnego rodzaju płynami, które w przypadku braku ochrony, na stałe mogą zniszczyć telefon. Jednak jaki rodzaj obudowy kupić? Mamy mnóstwo różnych do wyboru, od bardziej eleganckich, skórzanych, do podstawowych silikonowych. Ich skuteczność w sensie praktycznym jest zbliżona do siebie, także istotnym czynnikiem będzie tutaj wygląd. Sprawdź więcej: news.
etui na komórkę
Etui na komórkę możemy znaleźć praktycznie w każdym centrum handlowym, na tak zwanych wyspach, maleńkich sklepikach na środku holów. Mimo niewielkiej objętości, możemy odszukać tam całkowity przekrój różnego rodzaju typu, z dowolnymi deseniami i z każdego materiału. Jeśli jednak asortyment nas nie do końca zadowala, możemy poszukać w sieci online.

Zerknij na portal i prześledź wpis (http://emanta.pl/), który na pewno całkowicie Cię pochłonie, gdyż dane tam zawarte, przyciągają uwagę.

Wprowadzając zdanie „etui na komórkę” do naszej przeglądarki, ukaże nam się spis odpowiednich wyników. Wystarczy odwiedzić którąś ze stron i odszukać nasz upragniony wzór. Koszty w sieci będą jeszcze niższe niż te w sklepach stacjonarnych, jednak miejmy na względzie, że przyjdzie nam opłacić również koszty przesyłki, które w przypadku zakupu najprostszego modelu, mogą przewyższyć jego cenę. Poza tym, na artykuł nabyty w internecie będziemy musieli zaczekać, nawet kilka dni. Tu więcej: wady i zalety Huwaei.

Jeżeli posiadasz nowy telefon, etui na komórkę jest ci konieczne, jeżeli oczywiście chcesz aby twój model służył ci jak najdłużej. Dzięki obudowie unikniesz wszelkiego rodzaju uszkodzeń mechanicznych, oraz dodatkowo polepszysz atrakcyjność swego telefonu. Tego rodzaju gadżet, możesz nabyć zarówno stacjonarnie jak i wirtualnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*