Osiągalne rodzaje nawilżaczy

Oczyszczacz powietrza to narzędzie, jakie winno znaleźć się szczególnie w domu każdego alergika i astmatyka. Gdy powietrze w domu jest suche, wysycha błona śluzowa nosa, która zabezpiecza gardło, również drogi oddechowe przed zarazkami, wirusami, kurzem i pleśnią.

Zanadto suche powietrze powoduje, że w budynku wznosi się mnóstwo kurzu, który jest w stanie powodować katar, kaszel, czy też alergię. Wysuszone powietrze odpowiada także za osłabienie układu odpornościowego systemu, wysuszenie cery i włosów, stan snu, koncentrację, formę zdrowotną zwierzaków domowych, czy usychanie roślin.
neosky

Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie w sprzedaży osiągalnych jest parę rodzajów aparatów nawilżających. Są to tradycyjne, na parę, ewaporacyjne i ultradźwiękowe. Najlepszym, niezawodnym i szybkim sposobem nawilżania powietrza w mieszkaniu jest używanie nawilżacza Boneco ( nawilżacz powietrza), nie zapominając przy tym oczywiście o częstym wietrzeniu mieszkania. Nawilżacz (zobacz: nawilżacz powietrza dla dzieci) winno ustawić się w centralnym punkcie pokoju, jednak nie w przejściu.
Klimatyzator Neosky eliminuje nadwyżkę wilgotności, co sprawia, że nie odczuwamy skutków upałów ani parności przenośny klimatyzator. Oczyszczanie powietrza ma także oddziaływanie na zdrowy klimat w domu. Jest to przyjemne dla każdych, którym gorąco dokucza, ale przede wszystkim zapewnia ulgę ludziom starszym i alergikom, którzy w takich sytuacjach cierpią na duszności.
mieszkanie

Autor: KNAUF
Źródło: KNAUF
Nawilżanie i oczyszczanie powietrza musi się odbywać pod dozorem.

Jeżeli przedobrzymy, zafundujemy sobie nasilenie wilgoci i grzybów, a to z kolei sprzyja roztoczom które są odpowiedzialne za uczulenia. Nie powinno się także zapomnieć o normalnym przewietrzaniu pomieszczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*