Jakiego rodzaju oprogramowanie wybrać dla sklepu online, kiedy rozpoczynamy dopiero swą historię z internetowym handlem?

Dziś niezwykle popularną formą sprzedaży firmowych produktów, jest sklep online. Jest to jedna z form sprzedaży elektronicznej. Sklep internetowy jest specjalnym serwisem wirtualnym, który umożliwia wykonanie transakcji zakupu i sprzedaży różnorodnych produktów przez internet.
Przez wzgląd na to, że jest to niezwykle wygodne i są dość niskie koszty sprzedaży, postać ta staje się coraz bardziej znana oraz daje okazję szybkiego porównania cenowych propozycji produktu, który nas interesuje od wielu różnych dystrybutorów.

elektroniczny papieros

Autor: Lindsay Fox
Źródło: http://www.flickr.com
Klienci coraz częściej wybierają zakupy przez internet, ponieważ jest to komfortowe oraz ceny produktów są niższe. Towar jest także dostarczony pod wskazany adres. Bardzo często jest to bezpłatna dostawa od ustalonej kwoty zakupów. oprogramowanie abonamentowe polega na płaceniu abonamentu co miesiąc za dzierżawę tego typu oprogramowania. Sprzedawca oprogramowania abonamentowego sklepu internetowego jest jego administratorem oraz instaluje sklep na własnym serwerze. Odpowiada ponadto za aktualizowanie sklepu internetowego. Jednocześnie z kupnem oprogramowania sklepu, otrzymujemy także hosting dla takiego sklepu. Atutem oprogramowania abonamentowego jest to, że jest możliwe stworzenie swojego zindywidualizowanego front-endu.
Wadą tego oprogramowania jest trudność wdrażania nadprogramowych funkcjonalności. Oprogramowanie abonamentowe jest to dobre wyjście dla osób rozpoczynających swoją przygodę z handlem internetowym. Na początku nie wymaga dużych nakładów inwestycyjnych, a Wybór abonamentowej platformy jest korzystną opcją, jeśli mamy w planach otworzyć sklep internetowy za niewielkie pieniądze.

Innym wyjściem jest hardware in the loop licencyjne, które polega na kupieniu przez jego właściciela licencji wieczystej. Jeżeli decydujemy się na taki wybór, to musimy liczyć się z wysoką ceną nabycia licencji, która może wynieść nawet kilkanaście tysięcy zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*