Najnowszy Dron Inspire 1 z niespotykaną budową

Dron Inspire 1 oferuje bardzo unikatową budowę i prowadzenie podczas startu i lądowania. Posiada skrzydła z włókna węglowego, jakie jest możliwość złożyć w trakcie lotu, aby nie trafiały w kadr, dzięki czemu będzie wolno wyeksploatować pełen zakres obrotu kamery. Dron DJI Inspire 1 ma zamontowaną znakomitą kamerę, dzięki której obrazy są najwyższej jakości.

Dron i kamera

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Gatunek ów jest wyposażony w wyjątkową technologię, przez co na żywo jest możliwość oglądać obraz. Genialna, w całości zintegrowana bateria umożliwia bezpieczne kierowanie energią. Zarówno na monitorze jak i na baterii ujawniany jest stan jej naładowania, a zaawansowane schematy kalkulują, czy wystarczy energii na powrót.

Na mapie można ujrzeć, gdzie teraz znajduje się Dron kurs na operatora drona DJI Inspire 1 – oferta na dron DJI Inspire 1. Jakiekolwiek dane niezbędne dla pilota, takie jak wysokość, szybkość ruchu, również odległość, są dostępne bezpośrednio na monitorze. Nadajnik INSPIRE 1 dostarcza nam możność dostrojenia przełączników do osobistych potrzeb. Dron DJI Inspire 1 pozwala na latanie w granicach budynków. INSPIRE 1 został wyposażony w technologię przepływu optycznego DJI użytkującą specjalnie zaplanowany aparat, także fale dźwiękowe, ażeby maksymalnie uprościć latanie w pomieszczeniach. Technika ta umożliwia INSPIRE 1 utrzymać swoją pozycję, także dogłębnie odpowiadać na polecenia pilota nawet jeśli tryb GPS jest niedostępny.

Kamerzysta

Autor: Dino K.F. Wong
Źródło: http://www.flickr.com

Kamera GoPro HERO 4 SILVER to główny model kamery z niezwykle praktycznym, wbudowanym i dotykowym ekranem LCD – Camonboard.pl. Pomimo wbudowanego ekranu, kamera sportowa gwarantuje całkowitą wytrzymałość na czynniki zewnętrzne, w tym na wodę do 40 metrów. Nowoczesna kamera GoPro HERO 4 SILVER poświęcona jest dla wprawnych zapaleńców zapisów zmagań sportowych i nie tylko. W owej wersji kamery pojawił się nowiutki system dźwiękowy pozwalający na rejestrowanie dźwięku w najwyższej jakości. Ta wspaniała kamera jest wyekwipowana w łączność Wi-Fi i Bluetooth. Kamera sportowa GoPro HERO 4 SILVER jest przeznaczona dla prawdziwych fanatyków rejestracji video w bardzo dobrze użytkujących wszystkie działania kamery zarówno do celów amatorskich jak i zawodowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*