Krótka prezentacja możliwości, jakie może dać nowoczesna technologia w zakresie rejestrowania obrazów.

Nowoczesna technologia pozwoliła na ogromny postęp przy nagrywaniu obrazów. Obecnie bez żadnego problemu już za kilkaset złotych można kupić porządną kamerę, która może nagrywać w dużej rozdzielczości obrazu.

Bardzo dużą popularnością zaczęły się na rynku cieszyć różnego rodzaju sportowe kamery, przykładowo takie jak GoPro hero 3+ silver. Mają one kompaktowe, nieduże rozmiary, dodatkowo są wyposażone w rozmaite mocowania, dzięki czemu da się je przyczepić na kasku, kierownicy roweru czy nawet ręce. I w czasie jazdy filmować swoje wyczyny, które będzie można później zaprezentować.

Dochodzisz do wniosku, że taki artykuł jest pomocny? Jeżeli tak, to przeczytaj oprócz tego ten wiarygodny tekst (https://www.boxmetmedical.pl/straz-pozarna,g333.html) – on także przykuje Twoją uwagę.

Urządzenia takie cechują się dużą odpornością na piasek, wilgoć i duży zakres temperatur, a ich obudowy bez żadnego problemu wytrzymają rozmaite nieprzewidziane przypadki.

klient

Autor: TOSHIBA
Źródło: TOSHIBA

Forma

Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo nowości zaczęło się również pojawiać na rynku dla osób nagrywających zawodowo różnego rodzaju uroczystości i imprezy. Jedną z takich nowości są na przykład drony Warszawa, pozwalające na otrzymanie rewelacyjnych efektów dzięki filmowaniu z dużej wysokości. Zaawansowane drony bez żadnego problemu mogą unieść nawet dość sporą kamerę, a dzięki temu, że mogą przebywać w powietrzu nawet do kilkudziesięciu minut, to można nimi nagrać większość ważnych wydarzeń na danej imprezie.

Bardzo ważną rzeczą dla osób operujących takim sprzętem jest to, że można niezależnie sterować lotem drona i niezależnie kamerą do niego przyczepioną. Tym sposobem można podlecieć maszyną w wybrane miejsce i skupić się tylko na tym, aby wykonać jak najlepsze ujęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*