Niektórzy powtarzają, że życie zaczyna się najczęściej po 50. — należy zatem dożyć emerytury w świetnym zdrowiu

Faktem jest, że życie jest ciężkie i niekiedy naznaczone bywa męczącymi chorobami. Należy jednak postarać się troszczyć się o siebie na każdym kroku.

Silnik

Każdy jest świadom tego, że w Polsce życie osób emerytów nie jest usłane różami. Ludzie, którzy mają niewielkie emerytury, po prostu nie są w stanie sobie pozwolić na życie jak z zachodnich filmów. Nie są w stanie również zbyt często podróżować, w przeciwieństwie do swych niemieckich kolegów. Niestety w podeszłym wieku zwykle dostrzec można też kłopoty ze zdrowiem. Senior zatem nie ma łatwego życia. By więc na emeryturze dobrze nam się żyło, to już w latach młodości, gdy pracujemy, musimy pomyśleć o założeniu funduszu emerytalnego. Przez długi czas, gdy będziemy mieli etat — zatem przez około 30 lat, będziemy odkładać małe sumy, żeby później być w stanie te pieniądze po swojemu wydać w okresie jesieni życia. To, co z nimi zrobimy, to nasza sprawa. Możemy przeznaczyć te kwoty na urlop za granicą czy prywatną opiekę zdrowotną. To przyda się wszystkim, ale seniorom najbardziej. Gdy jesteśmy starsi, to nie mamy ochoty męczyć się i ślęczeć wiele godzin na wizytę u doktora. Jesteśmy zmuszeni wtedy siedzieć w dusznych pomieszczeniach na niewygodnych krzesełkach. A w prywatnych klinikach jesteśmy traktowani z szacunkiem.

Nie musimy na nic czekać, a personel przejawia dużo empatii.

Ciekawi Cię, czym są moje źródła (http://www.grupapartner.pl/czym-jest-ksun.html)? Jeżeli tak, to musisz kliknąć w poniższy link i pod nim przeczytasz dużo frapujących wiadomości z tej dziedziny.

Będziemy czuć, że jesteśmy traktowani należycie. Dlatego powinniśmy pomyśleć o prywatnym ubezpieczeniu na zdrowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*