Przegląd aparatów cyfrowych

Aparat cyfrowy BenQ P1410

Autor: BenQ
Źródło: BenQ

O ile zamierzasz nabyć porządny aparat cyfrowy, napotkasz na kłopot z wyborem konkretnego modelu, ponieważ w sprzedaży ujrzysz tysiące różnych urządzeń.

Aparaty cyfrowe, jak generalnie wszystkie inne towary, da się podzielić na poziomy cenowe i klasy. Ten zwięzły przegląd sprzedawanych dziś na półkach aparatów cyfrowych stworzyliśmy po to, by ułatwić tobie zakup dobrego sprzętu.Zawarliśmy w nim 3 popularne modele maszyn cyfrowych, które przynależą do różnych klas jakości. Zapraszamy do czytania.

Canon PowerShot G1 XNa ten model trzeba wydać ponad dwa i pół tysiąca złotych, ale każda wyłożona na niego złotówka to mądry wydatek. Canon PowerShot G1 X gwarantuje wspaniałą jakość wykonywanych fotek, która jest prawie tak dobra, jak ta którą zapewniają popularne modele aparatów takich jak lustrzanki-. Aparat ten wyróżnia się przystępną obsługą – każdy poradzi sobie z aparatem bez kłopotu, mimo tego że przycisków jest mnóstwo. O ile zapytacie o wady modelu, trzeba wymienić akumulator o krótkim działaniu. Ale to raczej nieistotny problem.

Panasonic Lumix DMC-TZ25Ten wygodny aparat cyfrowy jest wart prawie trzy razy mniej niż poprzednio omawiany Canon. W swojej kategorii jakościowej zwycięża inne modele swoimi atrybutami. Aparat fotograficzny zapewnia niezłą jakość fotek, miłe funkcje dodatkowe ( np. fotografie seryjne) oraz praktyczne zbliżanie obrazu. Do słabych stron powinno się wpisać nagrywanie wideo, które nagrywają się wyłącznie w systemie mono.

Casio Exilim EX-ZR20Ten aparat reprezentuje najtańsze aparaty cyfrowe. Można go nabyć już za pięćset złotych. Za te pieniądze model daje przyzwoitą jakość wykonywanych fotografii, jakościową matrycę o rozdzielczości 16,79 MP oraz nagrywanie filmików. O ile masz niewiele pieniędzy i potrzebujesz porządnego sprzętu na wakacje, ten model jest prawidłowym wyborem.

Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*