Wspaniałe tosty na śniadanie – czym się kierować wybierając toster?

Duża część dietetyków uważa, że porządne śniadanie to podstawa zdrowego stylu życia. Poranny posiłek powinien dostarczyć organizmowi niezbędnych elementów i siły na cały długi dzień. Śniadanie musi być porządne, lecz nic nie będzie stało na przeszkodzie temu, żeby było także dobre i smaczne. A do przygotowania dobrego śniadania idealnie będzie się nadawał toster, w nim można upiec tosty, bułki albo inne pieczywo.

Autor: KENWOOD
Zasada funkcjonowania tostera jest prosta, należy włożyć pieczywo do wnętrza urządzenia i po określonym czasie wyskakuje ono dokładnie przyrumienione. Ale dobry toster powinien potrafić przygotować tosty należycie chrupkie, lecz nie przypalone, dlatego też żeby rzeczywiście cieszyć się smacznymi posiłkami warto kupić markowe urządzenie, znanej firmy.

Bardzo dobrze wypadają tutaj urządzenia firmy Kenwood. Toster Kenwood TTM028 (TTM028) (świetne ceny) jest jednym z najprostszych typów, jednak tosty przyrządza przepyszne. Ma pn regulację stopnia zrumienienia, więc każdy może przyrządzić sobie takie grzanki, jakie najbardziej lubi. Urządzenie to, tak samo jak charakteryzuje niezwykle oryginalna, odważna kolorystyka. Toster TTM08 jest słonecznie żółty, zaś TTM029 został pomalowany na czerwony kolor ze stalowymi wstawkami. Oba tostery kosztują podobnie i mają takie same funkcje, i w zasadzie wybór pomiędzy nimi sprowadzi się do tego, który bardziej się spodoba.

Podobnie cenowo prezentują się również urządzenia następnej znanej firmy, czyli Philipsa. Dużym zainteresowaniem cieszy się model HD 2686. Oferowany on jest w kilku kolorystycznych wersjach, Toster PHILIPS HD 2686/90 to czarno srebrna obudowa, za to Toster Philips HD2686/30 (0544893) zaprojektowany został w eleganckiej bieli z cienkim czerwonym paskiem.

Dochodzisz do wniosku, że dobrze by było pogłębić swoją wiedzę na wyjaśniany tutaj temat? Wejdź zatem na ten odnośnik oraz przeczytaj więcej opinii na ten temat (http://radochygospochy.pl/).

Tostery z tej serii posiadają 8-stopniową regulację grzałek, przez co można dokładnie dostosować w jakim stopniu będzie być przyrumieniona grzanka. Pożądana jest także funkcja ponownego podgrzewania, a w sytuacji gdy chcemy ugotować zamrożoną potrawę, funkcja do rozmrażania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*