Jaki sprzęt komputerowy warto kupować?

Sprzęt komputerowy trzeba umieć jak najlepiej wybrać, co jednak czasem nastręcza sporo trudności osobom nie do końca obeznanym z tym zagadnieniem. Czy najlepiej nabyć niedrogi, lecz nie w pełni przetestowany sprzęt czy też nastawić się wyłącznie na cenę? Najlepiej zdobyć nieco wiedzy w w tym zakresie, dowiedzieć się o procesorach i płytach głównych, aby nie popełnić błędu w tej materii.

Płyty ASUS z rodziny E35M1

Autor: ASUS
Źródło: ASUS
Intrygujące płyty główne możemy dostać w bardzo przyciągających cenach, dopasowanych do potrzeb i możliwości finansowych przeciętnego konsumenta. Ważne przy tym jest określenie precyzyjnego przeznaczenia komputera. Czy ktoś nastawia się raczej na granie w gry, czy prędzej na pracowanie na programach zużywających zazwyczaj nadzwyczaj dużo pamięci operacyjnej.

Dobra i wielka firma robiąca płyty główne czy procesory na masową skalę tego rodzaju akcesoria posiada w swoim asortymencie niezwykle szeroki wybór wysokiej klasy produktów, które powinny zadowolić chociażby najwybredniejszych odbiorców. Ciekawą ofertą może być płyta ASRock z77 EXTREME4 (). Bazuje na laminacie formatu ATX , ma 5-fazową sekcję zasilania, a dla pamięci operacyjnej komputera przeznaczono w niej dwa banki z obsługą 2-kanałowych zespołów DDR3-1600. Konstrukcja ta jest co ciekawe przystosowana do obsługi wielu procesorów graficznych idealnie nadających się do wykonywania obliczeń rozproszonych. Posiada aż pięć złączy PCI-Express 2.0 x1 i jedno PCI-Express 3.0 x16, do jakich można podłączyć nawet sześć kart graficznych. Dodatkowe zasilanie doprowadzają tutaj dwa gniazda MOLEX. Dzięki takowym niekonwencjonalnym rozwiązaniom urządzenie nadaje się do pozyskiwania bitcoinów.

Znakomitym konceptem może okazać się wykupienie tylko chodliwych dóbr i tych sprawdzonych przez sporą liczbę odbiorców., spokojnie można tu zaliczyć chociażby coś takiego jak płyta Gigabyte GA-Z87-HD3 (). Posiada ona model płyty głównej z układem logiki Intel Z87 Express, wykonany w technice Gigabyte Ultra Durable 4 Plus. Model o nazwie GA-Z87-HD3 umożliwia sprawną obsługę procesorów Intel Core czwartej generacji. Jest on wykonany w tak zwanym formacie ATX i zaopatrzony w podstawkę LGA1150.

Przed wykonaniem kupna można również zapytać internautów na forach dedykowanych komputerom. Niewątpliwie da się tam znaleźć cenne informacje o tym czy płyta ASROCK z77 EXTREME4 będzie odpowiadała wymogom danego klienta.

Czy zaciekawiła Cię istotna strona (https://novagroup.pl/kategorie-produktow/lezanki-do-masazu/)? Niezmiernie mi przyjemnie. Świetnie będzie, jeśli poświęcisz jeszcze sekundę, aby napisać swoją ocenę.

Doświadczenia forumowiczów jak i również wzmianki niewątpliwie okażą się nieocenioną wskazówką w wyborze najlepszego sprzętu, którego zakupu nie będzie trzeba potem żałować. Użytkownicy forum którzy na co dzień i osoby, jakie są ciągle na bieżąco z rynkiem nowych technologii, będą też znakomitymi doradcami w sprawach wyboru odpowiednich artykułów, a także świetnym źródłem informacji co tego jak troszczyć się o daną płytę i jakie zalety posiada płyta ASRock H61 Pro.

Rady specjalistów na temat płyt są w większości wypadków równie ważne. Można je odnaleźć dla przykładu w różnych artykułach w prasie ,a także broszurach reklamowych IT i ICT.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*