Jakie zalety ma samodzielne złożenie swojego komputera, na co zwrócić uwagę przy wyborze podzespołów i oprogramowania.

Sporo osób składa samodzielnie komputerowe zestawy dla siebie. Pomijając temat ceny rozwiązanie tego typu będzie miało jeszcze tę zaletę, że będzie można dobrać dokładnie takie części, jakie się będzie chciało.

Istotne jest podczas takiego kompletowania to, aby dane elementy w taki sposób dobierać, żeby się nie zamknąć na późniejszą modernizację. Ważne jest to zwłaszcza przy płycie głównej, to na niej właśnie umieszczone jest gniazdo procesora oraz sloty na pamięć. Przykładowo płyty z rodziny amd 990fx dają duże możliwości późniejszej rozbudowy zestawu i bez obaw można je wybierać do swojego zestawu. Warto też od razu pomyśleć o niezbędnych urządzeniach dodatkowych. zakup porządnej myszy, klawiatury czy monitora to tak naprawdę spokój na parę lat, więc jeżeli ktoś miał na przykład będzie środki na ag neovo, to z pewnością to będzie dobry wybór.
Nowa seria telewizorów LED

Autor: FUNAI
Źródło: FUNAI
czajnik elektryczny

Autor: Bugatti
Źródło: Bugatti
grill

Źródło: pixabay.com
Sprzęt komputerowy bez progRAMów to jedynie droga skrzynka elektronicznych układów, z tego też powodu powinno się też zadbać o jakieś programy dla niego. Na pewno trzeba pomyśleć o ochronie przed wirusami, tu doskonale będą się na przykład sprawdzać narzędzia alwil software – alwil software ma wiele plusów. Warto też pomyśleć o jakimś arkuszu kalkulacyjnym i edytorze tekstu, tu do wyboru będą zarówno darmowe jak i komercyjne pakiety.

Jeśli ktoś będzie chciał się zajmować robieniem filmów i grafiki, to bardzo dobrze będą się w tej roli sprawdzać narzędzia wera firmy Adobe – gdzie kupię adobe premiere pro cs5. Przykładowo adobe premiere pro cs5 to doskonały edytor wideo, jaki zadowoli nawet zawodowych filmowców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*