Niezależnie od tego, jaki rodzaj przedsiębiorstwa mamy, na sto procent mądrym pomysłem będzie zrobienie strony internetowej

W XXI stuleciu ciężko wyobrazić sobie, by jakakolwiek firma albo sklep funkcjonowały bez swej odsłony w internecie.
Wszystkie sklepy powinny posiadać stronę w sieci, żeby również tam móc sprzedawać swe artykuły.

Pracownicy przedsiębiorstwa, narada, konferencja

Autor: Ted Eytan
Źródło: http://www.flickr.com
strona internetowa

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
oświetlenia

Autor: Brian Blues
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże strona internetowa jest potrzebna również wszelkim innym przedsiębiorstwom. Jeśli przykładowo jesteśmy stomatologiem czy dekoratorem wnętrz, to również musimy być obecni w sieci, by mogli nas wyszukać potencjalni klienci. Takie nastały czasy, że duża część ludzi załatwia sprawunki online. Pragną zamawiać różne rzeczy (też jedzenie), bukować egzotyczne wycieczki i opłacać rachunki. Jeśli zatem mamy przedsiębiorstwo, to bez strony możemy nie przetrwać w współczesnym świecie. Najlepiej byłoby, by stronę zaprojektował nam jakiś specjalista. Musi ona przyciągać wzrok. Musi być oryginalna, aby klient chciał ją przeglądać i by zapadła mu ona w pamięci. Z drugiej strony nie może być ona nazbyt udziwniona, ponieważ musi być intuicyjna. Jeśli okaże się, że jest zbyt trudna oraz mało intuicyjna w przeglądaniu, to ludzie zirytują się i przejdą na stronę konkurencji. Dlatego do napisania strony powinniśmy zatrudnić dobrego grafika.

Porozmawia on z nami o różnych szczegółach, takich jak kolor i na przykład rozmieszczenie zakładek, i przedstawi wstępne projekty. Oczywiście nasze kontakty mogą odbywać się mailowo. Nie trzeba w ogóle szukać kogoś z naszego miasta. Dobry specjalista może być z innego miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*