Klasyczne modele telefonów – urządzenia godne polecenia

W dzisiejszych czasach telefon komórkowy to urządzenie praktycznie niezbędne każdemu. Bez względu na to, czy używamy go w celach służbowych, czy po to by kontaktować się z bliskimi, ciężko sobie wyobrazić świat pozbawiony tego wynalazku.

samsung b3410

Autor: connectors distribution box
Źródło: http://www.flickr.com
Producenci prześcigają się w wypuszczaniu na rynek coraz różniejszych modeli komórek, pragnąc trafić w gusta jak największej liczby konsumentów. Na szczególną uwagę zasługuje firma Samsung.

Jeśli interesuje Cię to zagadnienie, to odsyłam do www (https://sklep.doko.pl/), gdyż znajdziesz tam sporo interesujących Cię tematów, które są tam omówione.

Warto wymienić kilka modeli godnych polecenia, które mogą stanowić idealną alternatywę dla osób, które preferują klasyczne telefony, a nie wszechobecne dziś smartfony.

Produkty

Autor: Veracomp SA
Źródło: Veracomp SA
Jedną z opcji stanowi Samsung B2700 – samsung b3410. Jest to bardzo klasyczny model, wyposażony w typową klawiaturę, a dodatkowo w aparat fotograficzny o matrycy 2 Mpx. Świetny wybór dla tych, którzy potrzebują telefonu wyłącznie do dzwonienia lub pisania smsów. Co istotne, model ten wyposażony jest w mocną baterię, którą wystarczy ładować co kilka dni.
Innym telefonem który jest już bardziej zaawansowany, jest Samsung B3410. Jest to model z wysuwaną klawiaturą QWERTY. Takie rozwiązanie sprawia, iż pisząc sms nie musimy kilkukrotnie klikać na dany klawisz w celu uzyskania pożądanej litery, ponieważ w tego typu klawiaturze każda literka posiada swój własny klawisz.
laptop

Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com
Podobnym rozwiązaniem dotyczącym klawiatury charakteryzuje się Samsung Chat 222, z tym że w tym przypadku nie jest ona wysuwana. Sam telefon ma taka formę, iż jest znacznie szerszy, a rozbudowana klawiatura położona jest poniżej ekranu – zobacz pełną ofertę na tej stronie.

Samsung d900i to natomiast coś po środku, pomiędzy wymienionym na początku Samsungiem B2700 a Samsungiem B3410. Występuje tu klasyczna klawiatura, która jest dodatkowo wysuwana.

Sprawia to, że jest to najmniejszy ze wszystkich analizowanych tu modeli.
Bez względu na to, na jaki model się zdecydujemy, powinniśmy kierować się przede wszystkim naszymi upodobaniami. Warto rozważyć także potrzeby oraz cel, w jakim chcemy zakupić telefon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*