Każdy komputer potrzebuje legalnego oprogramowania — szczególnie te, które bywają używane w pracy

W naszym kraju obowiązuje taką ustawę, że każdy laptop, który bywa używany w biurach, musi posiadać legalny program.
Na pewno wszyscy możemy przypomnieć sobie skandal oraz kompromitację, na jakie wystawiona została policja, gdy swego czasu okazało się, że pracują oni na pirackim oprogramowaniu.

oprogramowanie

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Ścigają takie zachowanie pośród rodaków, a sami nie popisali się zbytnio przykładem. Obecnie tego typu zachowania wydają się być już stosunkowo rzadkie. Wszystkie spółki są świadome tego, że komputery, które są w obiekcie oraz używane są przez PRacowników, muszą mieć oryginalne oprogramowanie, ale też legalny system antywirusowy. To szalenie ważne. Musimy przechowywać na to fakturę oraz w momencie kontroli udowodnić, że wszystko jest zgodnie z prawem. Jeżeli zamawiamy oprogramowanie za jednym razem do kilkudziesięciu albo nawet kilkuset laptopów, to oczywiście mamy szansę, by zapytać o rabat. Będziemy potraktowani niczym wyjątkowi klienci. W takim wypadku na przykład przedstawiciel handlowy firmy przyjedzie do nas, żeby zrobić przeszkolenie z tego systemu. Będzie to z pewnością bardzo użyteczne, gdyż badania pokazują, że duża część ludzi nie wykorzystuje wszystkich możliwości, które daje dany program, gdyż po prostu nie wiemy, że istnieją. Takiego typu szkolenie może być również wykonane online.

Taka forma jest współcześnie bardziej popularna.

Dodatkowe wiadomości na podany w tym wpisie są Ci niezbędne? Bez stresu. Kliknij w ten link i wszystkie inne wątki tutaj (http://www.it-solve.pl/software-house-warszawa/) otrzymasz. Zapraszamy!

Nie ma się co dziwić, przecież żyjemy w stuleciu ogólnej cyfryzacji. Zamawiając oprogramowania na laptopy firmowe, pamiętajmy o tym, że powinniśmy otrzymać również gwarancję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*