Niejeden laptop powinien mieć odpowiednie oprogramowanie i system antywirusowy

Wszyscy wiemy, że w spółkach każdy laptop musi posiadać wyłącznie oryginalne oraz legalnie zakupione programy. Nie istnieje inny sposób.
Dawniej wiele osób miało nieoryginalne systemy.

Reklama online

Autor: Metro Atlanta Marketing Association
Źródło: http://www.flickr.com
Twitter

Autor: Descrier
Źródło: http://www.flickr.com

systemy

Autor: LORUS
Źródło: LORUS
Były one po prostu kopiowane. Jednak taki proceder istniał w dzikich czasach początku kapITalizmu. Współcześnie nikomu się to już nie opłaca. Oprócz tego, że jest to najnormalniej w świecie nielegalne, to przynosi także wstyd osobie, która posiada takiego rodzaju oprogramowanie. Możemy również mieć problemy z polskim prawem, jeśli na takim procederze nakryje nas policja. Zazwyczaj kontrolowane są przedsiębiorstwa, gdyż one po prostu mają bardzo dużą ilość laptopów. Wtedy każdy taki komputer powinien mieć zarejestrowane systemy antywirusowe oraz operacyjne. Na szczęście przy zamawianiu nowego laptopa większość posiada już zainstalowany legalny system. To najlepsze wyjście, gdyż nie musimy go wówczas dokupywać i wgrywać. Nie trzeba nawet mieć tego na uwadze. Zarówno system operacyjny, ale i antywirusowy musimy co jakiś czas aktualizować. One same poinformują nas o tym, kiedy będzie to wymagane, więc nie musimy sobie tego nigdzie zapisywać. Aktualizacje są niezwykle istotne, gdyż wówczas komputer jest w stanie prawidłowo pracować. To samo dotyczy programów antywirusowych. Aby mogły skutecznie niszczyć wirusy, muszą się udoskonalać.

Dlatego co jakiś czas aktualizacja jest po prostu potrzebna. System operacyjny można mieć różny. Wszystko uzależnione jest od tego, na czym się nam najlepiej pracuje. Istotny jest interface oraz intuicyjność różnych ikonek, by komputer nas nie irytował.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*