Oświetlenie neonowe

Kiedy posiadamy własny bar albo sklep warto go wyeksponować właściwie oświetlając. Dobrze oświetlona witryna, widoczny z daleka szyld, na pewno sprawią, że nasze miejsce wpadnie w pamięć przechodniom.

Od kilku lat do łask wracają neony niezwykle popularne w poprzednim wieku. W pewnym momencie zostały uznane za kiczowate i w wielu miejscach zniknęły z ulic, dziś jednak wracają do mody i należy wykorzystać możliwości jakie nam dają.

Neony diodowe ciągle można wykonać na zamówienie na podstawie swojego projektu. W wielu miejscach odnajdziemy niewielkie firmy, które się w tym specjalizują. Właściwe kształtowanie szkła, operowanie gazem i neon przygotowany. Musimy o niego jednak należycie dbać, czasem uzupełniać. Jeśli tylko o tym nie zapomnimy, będzie on ozdabiał drzwi do naszego lokalu czy sklepu przez długie lata.

Chcemy Cię zachęcić do tak samo fajnych wątków, które opracowaliśmy dla Ciebie z radością. Więc kliknij w link (http://www.parkietypryczynicz.com.pl/de/gut-zu-wissen/) i oglądaj to, na co będziesz miał chęć.

Warto wymyślić ciekawy i niesztampowy projekt, niech przyciąga wzrok, przykuwa uwagę, niech zaciekawi przyszłych klientów. Przecież to jego główne zadanie.

Światła LED

Autor: Yasna Communications
Źródło: Yasna Communications

Gdy drzwi do lokalu już mamy oświetlone zastanówmy się jak wyeksponować jego wnętrze. W barze czy restauracji górne źródło światła to kiepski pomysł, powinniśmy skupić się na wyeksponowaniu konkretnych stolików za pomocą światła, wyeksponować bar, albo gablotki na towar. Można to świetnie zrobić wykorzystując taśmy led. Wiele niewielkich, jasno świecących diod zda egzamin zdecydowanie lepiej niż inne rozwiązania.
Zobacz resztę tu lampy podłogowe

Tego typu taśmy rgb możemy wykorzystać też jako źródło głównego światła, na przykład rozprowadzając pod sufitem. Można przy ich pomocy wyeksponować stopnie. Tak właściwie można bawić się oświetleniem jak tylko sobie wymyślimy. Naturalnie tego typu taśmy możemy kupić w różnych kolorach. Można dzięki temu dobrać kolor światła do aranżacji naszego wnętrza. Możemy oczywiście wykorzystać także inne typy oświetlenia. Nikt nie mówi, że skoro oświetlamy wnętrze taśmami led, nie możemy już postawić małych lampek na stolikach czy lamp stojących przydających urody wnętrzu. Gdy odpowiednio to rozplanujemy nasz lokal będzie wyglądał wspaniale. A jeśli nie znamy się na światłach w każdej chwili możemy skorzystać z pomocy projektanta oświetlenia. Na pewno powie nam jak podkreślić światłem najefektowniejsze fragmenty wnętrza.
Napisał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*