Niebywała historia telefonów firmy Nokia, które przez wiele lat były sprzedażowymi hitami na całym świecie.

Jeszcze kilka lat temu, zanim pojawiły się na rynku smartfony z Androidem, to Nokia właśnie była symbolem tego, co najlepsze w telefonach. Legendarna niezawodność, wygodne użytkowanie, mnóstwo funkcji i długi czas pracy na bateriach to najważniejsze cechy praktycznie każdego modelu tej marki.

firma - stykówka

Autor: Solamente Itan
Źródło: http://www.flickr.com
Niektóre z wersji tego producenta to prawdziwe legendy, jakie dzisiaj zaczynają na aukcjach osiągać wysokie ceny.

Przydałaby Ci się rzetelna informacja z serwisu (https://www.boxmetmedical.pl/hotelarstwo,g332.html)? Dobrze się składa, gdyż opracowaliśmy dla Ciebie dawkę atrakcyjnych artykułów. Trzeba kliknąć w link.

Lecz tak naprawdę każdy z telefonów tej firmy stawiał wysoko poprzeczkę konkurencji, nie inaczej było też z modelem nokia n 73 (kupiłem nokię n 900). Ukazał się on w sprzedaży w roku 2006 i od razu zdobył uznanie odbiorców. Co ciekawe, Nokia miała w swojej historii także przygodę z systemem Linux, to właśnie na nim bowiem było oparte urządzenie nokia n 900, wyposażone między innymi w ekran dotykowy.

nokia luna

Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com
Linux

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Następne lata to kolejne modele, cieszące się niezmienne ogromnym powodzeniem na rynku. Bardzo dobre recenzje wśród użytkowników między innymi zebrała nokia luna, z rodziny telefonów z przesuwaną klawiaturą. Niestety właściciele tej fińskiej firmy trochę sobie zlekceważyli rewolucję jaka przyszła ze smartfonami. W ciągu krótkiego okresu czasu okazało się nagle, że sprzedaż klasycznych telefonów z klawiszami gwałtownie spadła, bowiem wszyscy rzucili się na smartfony. Trochę spóźnione działania przyniosły co prawda kilka interesujących modeli, jakich jak nokia lumia dual sim – chcę kupić nokię lumia dual sim.

Lecz na rynku niepodzielnie królowały już wtedy Urządzenia z innymi operacyjnymi systemami, i niestety pomimo bardzo dobrych parametrów Nokii się nie udało podbić jeszcze raz rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*