Ekran led jest innowacyjną metodą reklamy, więc wykorzystaj jego walory z korzyścią dla swojej firmy

Z rozwojem technologii komputerowej producenci reklamówek uzyskali zupełnie świeże narzędzia w swej pracy. Dzięki temu tworzone przez nich filmy reklamowe mogą być jeszcze skuteczniejsze i dotrzeć do jeszcze znaczniejszej liczby odbiorców. Przykładem ma szansę okazać się ekran led, który bardzo często jest wykorzystywany do przedstawiania reklam.


Ekran led w charakterze efektywnego nośnika reklamy

telebim

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze nie tak dawno największe reklamy oklejanie witryn sklepowych Nowy Sącz kojarzone były przede wszystkim ze stojącymi przy ulicach billboardami, na których zamieszczano wielkie plakaty namawiające do nabycie towaru lub skorzystania z usług. Obecnie w miejscu tradycyjnych billboardów coraz częściej pojawiają się słupy z ekranami led, na których wyświetlane są treści reklamowe w charakterze fotografii, krótkich filmików, pokazów slajdów albo sloganów reklamowych – firma Medas-Media
. Wysoka jakość, jaką odznacza się ekran led, zapewnia, że całość okaże się przejrzysta oraz właściwie czytelna dla przechodniów oraz kierowców.

Ekrany led bywają przydatne w wielu miejscach

miasto i ekran LED

Autor: Billie Ward
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór dobrego miejsca na billboard jest kluczowy dla efektu kampanii reklamowej. Z tego powodu tak dużo zachodu poświęca się, aby wyszukać optymalne miejsce do umieszczenia nośnika na ekran led – firma Medas-Media. Z powodu iż telebim może wyświetlać zmienne treści, najlepiej spisuje się w miejscach, gdzie odbiorcy mogą zwrócić na niego uwagę. Dlatego tak często są one lokalizowane na skrzyżowaniach ulic, przed pasami dla pieszych, sygnalizacją świetlną lub przy rondach. Jednak ekrany led z powodzeniem mogą zostać wykorzystane także na gęsto zaludnionych ulicach, skwerach oraz rynkach miast. Wówczas najczęściej są montowane na okolicznych obiektach.


Taka reklama jest rzeczywiście efektywna

Obecnie, kiedy reklamy spotyka się prawie na każdym kroku, wyjątkowo ważne jest, by przyciągnąć uwagę ewentualnego nabywcy oraz skusić go proponowanym towarem czy usługą. Potrzeba do tego na pewno skutecznej reklamówki, która przykuje wzrok i zainteresowanie widza, a potem zagwarantuje mu treść, która wzbudzi zaciekawienie. Ekrany led spisują się na tym polu naprawdę dobrze, bo posiadają wysoką rozdzielczość, zapewniają dynamiczne i przeróżne treści, przyciągają uwagę barwą oraz światłem. Z pewnością na tle pozostałych billboardów skutecznie się wyróżniają oraz mają wielkie szanse odnieść sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*