Jakie są zalety telebimów stosowanych bardzo chętnie w nowoczesnych formach reklamy wizualnej.

Miasta są pełne reklam, zobaczyć je można praktycznie wszędzie. Tablice reklamowe, bilboardy czy plakaty stały się tak powszechnie spotykane, że wiele osób nie zwraca już na nie większej uwagi. Ostatnio pojawiła się zupełnie nowa możliwość na reklamowym rynku, dająca dużo więcej możliwości niż zwykłe nośniki, a są nią telebimy.

telebim promocyjny

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com
Ich popularność bierze się z kilku rzeczy. Największym plusem nowoczesnych telebimów jest fakt, że będą one pozwalań na nieograniczone wprost możliwości sterowania wyświetlaną treścią. Tradycyjna reklama umieszczana jest na jakiś czas, w trakcie jakiego ciężko ją zmienić. Telebim katowice galeria skarbek nie będzie miał takich ograniczeń, można na nim emitować reklamy przez dowolnie ustalony okres czasu, a zmiana będzie się ograniczać jedynie do przesłania nowego filmu do urządzenia – sprawdź w tym temacie. Daje to naprawdę nieograniczoną możliwość projektantom, a równocześnie znacznie zwiększa skuteczność. Obrazy statyczne są przeważnie mijane bez patrzenia, ale ruszające się dużo lepiej będą przyciągać wzrok odbiorców.

Telebimy zaczynają opanowywać współcześnie coraz pokaźniejszy obszar reklamy wizualnej, a zainteresowanie nimi przede wszystkim będzie wynikać z ich bardzo dużych możliwości. Posiadają one modułową budowę, więc w prosty sposób da się je montować w dowolnych kombinacjach. Jeśli będzie taka konieczność, to ostateczny telebim może mieć nawet kilka metrów kwadratowych powierzchni – niekiedy się takie montuje na czas dużych imprez sportowych czy kulturalnych.

telebimy

Autor: Randy
Źródło: http://www.flickr.com
Mają dużą odporność na atmosferyczne warunku, a ich największą zaletą jest całkowita niezależność od warunków oświetleniowych. Nie będzie miało żadnego znaczenia, czy jest dzień czy noc, w każdym przypadku telebim będzie świecił dokładnie tak samo. Jest to efektem z ich konstrukcji która jest oparta na wydajnych diodach.

Zainteresował Cię omawiany wątek? Nie czekaj, tylko przeczytaj nowy tekst (http://www.ewinietki.pl/), który niewątpliwie niezwykle Cię zaciekawi. Zobacz!

Nie tylko emitują one mocny strumień światła, lecz również będą zużywać niewiele prądu, więc w każdym module pracuje nich co najmniej kilkaset. Pojedynczy piksel złożony jest z trzech takich diod, czyli zielonej, niebieskiej i czerwonej, dzięki sterowaniu natężeniem ich świecenia dostaje się barwę jego światła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*