CRM – czyli, oprogramowanie przeznaczne do działania serwisu przeznaczony dla osób typu brokerao

Co to jest program CRM? A broker? Jakie są jego alternatywy? Jak się ma system CRM przeznaczony do robót brokerskich? Te wszystkie rzeczy oraz jeszcze bardziej dużo dowiedz się, przeczytawszy nasz własny artykuł!

Okna OKNOPLAST Kraków
CRM – nie jest niczym innym jak „Zarządzaniem Relacjami z Klientami” (z języka anglika Customer Relationship Managment, w skrócie CRM). Bywa to programik oddziałujący na sposobie wordpressu – jego zadaniem bywa uprościć nam pracę, dając prosty metodę na publikowanie tekstów. Samiutki system CRM używany jest do wyodrębnieniu stałych klientów od klientów „przypadkowych”, gdyż dla prawdziwego sprzedawcy stały klient to najbardziej dobre co może się przydarzyć. W pojedynczym zdaniu: CRM to program do prowadzenia serwisu. Jak to się jednakże ma do brokera? Kto to jest broker?
CRM dla brokera jest dokładnie tym co zostało wspomniane powyżej: program do prowadzenia serwisu (program od Netsoft24). Broker w paru słowach to podmiot (zazwyczaj osóbka pośrednicząca) pomiędzy klientem a na przykład: firmą ubezpieczeniową. Istnieje kilka rodzajów brokerów: agencyjny (tak zwany „Agency broker”), broker-dealer, dyskontujący (tak przezywany „Discount broker”), a także broker informacyjny. Istnieje również inny rodzaj brokera, czyli broker Domen internetowych.
crm dla brokera

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

W podsumowaniu – CRM dla brokera, to program program środki trwałe który pomaga brokerowi w zarządzaniu działań z klientem oraz wyodrębnieniu pośród tych klientów tych najbardziej istotnych, czyli Stałych klienteli (sprawdź na netsoft24.pl).

Zastanawiasz się, czy wziąć w posiadanie takiego typu program? To świetnie! Zdobądź go już dziś, a z caluteńką pewnością nie będziesz utyskiwać nad swojej własnej decyzji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*