Szkol się i wypoczywaj

Published by: 0

Żeglowanie jest wspaniałym sposobem na wypoczynek i pasją wielu milionów ludzi, który dzięki niemu mogą poznawać nowe miejsce i docierać nawet do tych, które są trudno dostępne. Dlatego też, pragnąc podnosić państwa kwalifikacje i dawać wam możliwość wspaniałego wypoczynku w najbardziej wyjątkowych miejscach, zapraszamy was na rejsy szkoleniowe http://talar-jachting.pl/rejsy-morskie/rejsy-szkoleniowe/, odbywające się na całym świecie. Nasza kadra posiada odpowiednie kwalifikacje, możliwości oraz doświadczenie, aby kurs odbył się w stu procentach zgodnie z wytycznymi i pozwolił państwu na zdobycie wiedzy – zarówno tej teoretycznej, jak również praktycznej. Dajemy państwu możliwość uczenia się i wypoczywania, ponieważ w czasie wolnym możecie spędzać czas tak, jak chcecie – wraz z osobą wam towarzyszącą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania tej, która spełni wasze oczekiwania.

Czego nauczą mnie rejsy szkoleniowe?

Nasze kursy są dostosowane do potrzeb osób o różnym poziomie doświadczenia – oferujemy je zarówno tym, którzy nie posiadają żadnej wiedzy, jak również osobom chcącym rozwijać się na tym polu. Przekażemy wam posiadaną przez siebie wiedzę dotyczącą kierowania jachtem, jego wyposażenia, wszelkich aspektów żeglarskich, bezpieczeństwa i wielu, wielu innych. Każdy rejs kończy się egzaminem, dzięki któremu otrzymacie stosowne uprawnienia do kierowania jachtem i będziecie mogli korzystać z oferty czarterowej, wypływając w morze samodzielnie. Nasze rejsy szkoleniowe odbywają się na pokładach nowoczesnych jachtów, które zapewniają pełen komfort i bezpieczeństwo, a także pod okiem najlepszych skipperów, którzy z pewnością zarażą was swoją pasją. Zapraszamy do Grecji, Chorwacji oraz wielu innych wspaniałych miejsc, gdzie można skutecznie łączyć naukę z efektywnym wypoczynkiem.

Nasza oferta z pewnością spełni państwa oczekiwania, ponieważ do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie i zapewniamy kompleksowe wsparcie w miejscu pobytu. Chętnie podpowiemy państwu również jak i gdzie spędzać czas w danym miejscu!